Avukat , Arabulucu ve Mali Müşavir Recep Emre Ertaş

Recep Emre Ertaş, 18 yıllı aşan kariyerinde, Robert Bosch TR, Sabancı Holding gibi Türkiye’nin en büyük yabancı ve yerli şirketlerinde yöneticilik yapmıştır, Yöneticilik kariyerinde özellikle şirketlerde hukuk, vergi, mali işler ve finans sorumluluklarını üstlenmiştir.

Özellikle grup şirketlerinde yerel ve uluslararası pek çok M&A, re-organizasyon projelerinde görev alan Ertaş, “Vergi , Ticaret ,Şirketler Hukuku Uyuşmazlıkları”, “Otomotiv Sektörü”, “İnşaat Sektörü” konularında uzmandır.

Avukat , Arabulucu ve Mali Müşavir unvanlarına sahip olan Ertaş, İstanbul Barosu ve aAntalya Mali Müşavirler Odasına kayıtlıdır.

Ertaş, İstanbul Barosu İdare ve Vergi Hukuku Komisyonu üyesidir. İstanbul Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Ertaş, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Avukat Recep Emre Ertaş Hukuk Bürosu, deneyimli ve güvenilir kadrosu ile müvekkillerine uzmanlık gerektiren pek çok hukuki konuda avukatlık,arabuluculuk ve müşavirlik hizmeti sunmaktadır.

Avukat Recep Emre Ertaş Hukuk Bürosu’ın temeli, müvekkillerimiz ile uzun vadeli ve güvene dayalı bir ilişki kurarak, kendilerine en uygun hizmeti en doğru ve hızlı şekilde sunmaktır.

Avukat Recep Emre Ertaş Hukuk Bürosu , Vergi ve Gümrük Uyuşmazlıkları, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Finans Hukuku, Ceza Hukuku ve İş Hukuku alanlarında avukatlık ve müşavirlik hizmeti vermektedir.

Avukat Recep Emre Ertaş Hukuk Bürosu olarak ayrıca, 213 sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca yürütülen vergi incelemeleri esnasında müvekkillerimiz ile birlikte vergi incelemelerine katılarak inceleme sürecindeki müvekkillerimizin yasal haklarını savunmaktayız.

Avukat Recep Emre Ertaş Hukuk Bürosu, sürekli araştırmaya ve sorgulamaya yönelik bir hizmet anlayışını ilke edinmiş olup, sayısı giderek artan seçkin müvekkilleri ile sektöründe aranan bir marka olma yolunda ilerlemektedir. Müvekkillerimizin bizi tercih etme nedeni yeteneğimiz, deneyimimiz ve saygınlığımızdır.

Nasıl yardımcı olabiliriz? Hemen Yaz